Free Time Festiwal to wydarzenie, którego celem jest pokazanie jak na wiele różnych sposobów można aktywnie spędzić czas wolny. W ośmiu strefach „klimatycznych” zostało zaprezentowanych 1001 pomysłów, a festiwal odwiedziło 20 000 osób!

Imprezie towarzyszyły liczne pokazy akrobacji sportowych i rowerowych. Goście odwiedzający festiwal również mogli sprawdzić swoje umiejętności sportowe np. na trampolinach, mini boiskach do piłki siatkowej i nożnej, czy na wioślarskich ergometrach! Liczne atrakcje czekały także na najmłodszych. W „Strefie Dziecka” zostały zorganizowane kreatywne zabawy, niezwykłe eksperymenty i animacje. Wyjątkowym wydarzeniem był Zlot Wielkich Maskotek, czyli spotkanie obecnych na festiwalu zwierzaków i innych stworów.

Kreatywne i aktywne spędzanie czasu wolnego to coś, co uwielbiamy i właśnie, dlatego nie mogło nas zabraknąć na Free Time Festiwal! Animal4You było organizatorem konkursu na najpiękniejsze dziecięce przebranie. Nie brakowało kreatywnych pomysłów, wszyscy uczestnicy prezentowali wyjątkowe, ciekawe propozycje:) Nasze stoisko było częścią większego projektu, związanego ze spędzaniem czasu wolnego, ale o tym niezwykłym przedsięwzięciu napiszemy następnym razem;)

<< Wróć do listy