Dwa tygodnie temu mieliśmy niezwykłą możliwość wzięcia udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie sztuki i designu – Targi Rzeczy Ładnych x Mamaville, które odbyły się na Hali Stulecia we Wrocławiu!

 

Targi Rzeczy Ładnych to już od dekady flagowe wydarzenie współczesnego polskiego designu i plakatu, przyciągające rzesze miłośników sztuki. W tym roku wrocławska edycja targów przekroczyła wszelkie oczekiwania, gromadząc aż 250 artystów z całego kraju. Lista uczestników była imponująca, wypełniona najważniejszymi nazwiskami i markami z Polski. Bycie częścią tego wyjątkowego wydarzenia to dla nas zaszczyt.

 

Możemy z dumą powiedzieć, że przez te dwa dni mieliśmy przyjemność spotkać się z wieloma miłośnikami sztuki, którzy chętnie odwiedzali Nasze stoisko i podziwiali Nasze autorskie plakaty, pocztówki i pluszaki. Bardzo ceniliśmy sobie opinie na temat naszych produktów i z niezmiernym zaangażowaniem przyjmowaliśmy nowe pomysły dotyczące tworzenia kolejnych autorskich portretów zwierząt.

Podczas tego wydarzenia nie zbrakło też Naszych zwierzęcych czworonogich przyjaciół, którzy z wielkim zainteresowaniem przyglądali się Naszym plakatom i pocztówką. To dopiero prawdziwi i rzetelni obserwatorzy!

Targi Rzeczy Ładnych to była też dla Nas okazja, by zaczerpnąć inspiracji od wybitnych artystów z całego kraju. Mogliśmy się wiele dowiedzieć na temat sztuki i designu, dzieliliśmy się pomysłami i nowymi koncepcjami, a także mogliśmy porozmawiać po prostu o codziennym życiu. Poznaliśmy naprawdę wielu wystawców, którzy byli dla nas bardzo życzliwi i serdeczni i na pewno sprawili, że ten weekend zostanie w naszych sercach i naszej pamięci na długo.

 

Atmosfera była niesamowita – pełna kreatywności, inspiracji i radości z tworzenia.

 

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i podzielili się z nami tym wyjątkowym weekendem. To dla nas ogromne wyróżnienie i ogromne źródło inspiracji do dalszej pracy. Mam nadzieję, że taka okazja jeszcze kiedyś się powtórzy.

 

Oby kolejne edycje Targów Rzeczy Ładnych były równie pełne pasji i inspiracji jak ta!