Konkurs dla wrocławskich przedszkoli!

Animal4You to firma, która od trzech lat współpracuje z Wrocławskim Ogrodem Zoologicznym a w jej logo króluje uroczy pingwinek. Wyjątkowy ptak stał się symbolem marki nie przypadkowo. Wspieramy organizację SANCOOB, która zajmuje się m.in. ochroną pingwina przylądkowego(tońca) występującego na skalistych wybrzeżach w południowej części Afryki. Udział w działaniach ekologicznych i społecznych jest dla nas bardzo ważny. W związku z tym pragniemy dać dzieciom możliwość poszerzenia swojej wrażliwości ekologicznej i właśnie dlatego to do najmłodszych kierujemy nasz urodzinowy konkurs.

Zgłoszenie do konkursu

Konkurs skierowany jest do dzieci ze wszystkich wrocławskich przedszkoli. Do udziału zapraszamy grupy przedszkolne, których zgłoszenia dokonują wychowawcy danej grupy poprzez przesłanie zdjęcia/skanu pracy na e-mail kontakt@animal4you.pl

Prace należy zgłaszać do 17.11.2017 r.

Przedmiot konkursu

Ocenie będą podlegać prace wykonane za pomocą dowolnej techniki plastycznej, przedstawiające wizerunek pingwina przylądkowego lub pingwina przylądkowego w środowisku naturalnym.

Laureaci i nagrody

Prace zostaną poddane ocenie pięcioosobowego jury, w składzie, którego znajdą się artysta plastyk, opiekun pingwinów z wrocławskiego Afrykarium oraz przedstawiciele sponsora.

Grupa przedszkolna, która zajmie pierwsze miejsce w konkursie otrzyma pomoce edukacyjne o łącznej wartości 500 zł (puzzle, książki, pomoce do nauki języka angielskiego itp.). Dzieci z tej grupy zostaną obdarowane upominkiem, a wychowawca otrzyma bilet rodzinny do Zoo (2 osoby dorosłe + od 1 do maks. 3 dzieci).

Kontakt:

Sylwia Siedlarz- specjalista ds. marketingu

e-mail: kontakt@animal4you.pl

tel. : +48 790 650 790

Pliki do pobrania

Regulamin konkursu  Informacje o konkursie Pingwin przylądkowy-informacje Plakat konkursowy

<< Wróć do listy